• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою.

Завершена

950 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Період уточнення: 30.11.2022 17:40 - 05.12.2022 00:00
Відповідь надана

Вимоги документації

Номер: 9601cb7da03c408d80e783a9364aa946
Дата опублікування: 02.12.2022 16:27
Опис: У разі якщо вугілля камяне яке пропонується до постачання видобуте на підконтрольній території України чи потрібно надавати гарантійного листа щодо угод про державні закупівлі, укладеній 15 квітня 1994 р. в м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30 березня 2012 р. в м. Женеві, а також положеннях про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, зокрема угодах про вільну торгівлю?
Відповідь: Ні
Дата відповіді: 02.12.2022 16:31
Відповідь надана

Вимоги документації

Номер: 8cd37a26c32947b8a7ad510501f3dd91
Дата опублікування: 02.12.2022 09:29
Опис: Доброго дня. Згідно вимог додатку 2 учасник має надати наступні документи: ● у разі якщо вартість оголошеного замовником предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, надається гарантійний лист, яким учасник гарантує, що ступінь локалізації товару, визначеного підпунктом 2 пункту 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону, що є предметом закупівлі, дорівнює чи перевищує 10 відсотків, а також містить інформацію про включення такого товару до Переліку та відповідний пункт Переліку, за яким відображається інформація про товар (інформація про включення такого товару до Переліку та відповідний пункт Переліку, за яким відображається інформація про товар, не зазначаються у разі відсутності Переліку в загальному доступі). Вимога щодо надання гарантійного листа не застосовується до закупівель товарів, вартість яких дорівнює або перевищує суми, зазначені в Угоді про державні закупівлі, укладеній 15 квітня 1994 р. в м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30 березня 2012 р. в м. Женеві, а також положеннях про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, зокрема угодах про вільну торгівлю, в гривневому еквіваленті на дату закупівлі і країною походження яких є країни, з якими Україна уклала такі угоди, та країни, які є учасниками Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України “Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі”, що підтверджується сертифікатом про походження товару, про що надається лист-пояснення (у разі ненадання гарантійного листа або листа-пояснення тендерна пропозиція учасника буде відхилена як така, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства). Для проведення закупівель внесено зміни у Закони та прийнято постанови щоби спростити процедури, а Ви як Замовник навпаки ускладнюєте. Мабуть Вам не так потрібно вугілля для опалення а певний учасник"Переможець". Внесіть зміни у документацію та видаліть будь ласка безглузді вимоги.
Відповідь: Згідно положень Тендерної документації, що дублюються з положеннями ЗУ «Про публічні закупівлі»: «Документи, що не передбачені законодавством для учасників — юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб — підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників — юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб — підприємців, у складі тендерної пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником.». Оскільки, предмет закупівлі не входить в перелік, визначений підпунктом 2 пункту 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону, учасник не надає документи, що підтверджують ступінь локалізації товару та не може бути відхилений з цієї підстави. Тендерна документація розроблялась Замовником відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із врахуванням рекомендацій Уповноваженого органу.
Дата відповіді: 02.12.2022 16:15
Відповідь надана

Щодо відповіді

Номер: 45d8f4ea4a474b248aa34dafd3894e69
Дата опублікування: 01.12.2022 15:21
Опис: Так це і запитання по суті.Дайте відповідь по підпункту 2 пункту 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону!
Відповідь: Відповідь щодо конкретних нормативно-правових актів, на які зсилається Замовник, була надана.
Дата відповіді: 02.12.2022 16:14
Відповідь надана

Щодо вимог

Номер: 3b5baaccf87d4e82a7648b6c0b942185
Дата опублікування: 01.12.2022 14:54
Опис: Слава Україні!!! Зрозуміло, однак у даному Законі на який Ви посилаєтесь відсутній пунк чи розділ Прикінцеві та перехідні положення.
Відповідь: Просимо задавати питання по суті в межах оголошеної закупівлі. Зі змістом та структурою ЗУ "Про публічні закупівлі" ви можете ознайомитись на офіційних джерелах
Дата відповіді: 01.12.2022 15:17
Відповідь надана

Щодо вимог ТД

Номер: c55861bf40194753a3bcdef615ef119c
Дата опублікування: 01.12.2022 12:54
Опис: Слава Україні!!! Шановний Замовнику у додатку 2 до ТД у Вас наявний пункт - "у разі якщо вартість оголошеного замовником предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, надається гарантійний лист, яким учасник гарантує, що ступінь локалізації товару, визначеного підпунктом 2 пункту 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону, що є предметом закупівлі, дорівнює чи перевищує 10 відсотків, а також містить інформацію про включення такого товару до Переліку та відповідний пункт Переліку, за яким відображається інформація про товар (інформація про включення такого товару до Переліку та відповідний пункт Переліку, за яким відображається інформація про товар, не зазначаються у разі відсутності Переліку в загальному доступі). Яким саме Законом Ви керуєтесь? "
Відповідь: Героям Слава!!! Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Особливості). Читайте уважно документацію.
Дата відповіді: 01.12.2022 14:27