• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)

Оголошено тендер

950 000.00 UAH
Номер: de32f7a4219243679a76bbbb6b782257
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-30-005722-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
Замовник: КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Примітки: Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 30.11.2022 17:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 144 тонни
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума950 000.00 UAH