-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Тендер Prozorro UA-2022-11-30-013619-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою.
Завершена
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Номер:
ee6e628ce06141e09e0a8965f794f44a
Внутрішній номер закупівлі:
16049005
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-30-013619-a
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумило Галина Миколаівна +380325246707 monasturok-zamok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2022 17:40 - 05.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2022 17:40 - 08.12.2022 09:00
Аукціон:
09.12.2022 15:38 - 09.12.2022 16:01
Період кваліфікації:
09.12.2022 16:01 - 14.12.2022 09:27
Період завантаження договору:
20.12.2022 00:00 - 30.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴950 000.00 Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)