-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 09310000-5- Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-25-013657-a
Завершена
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2022 16:17 - 02.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим