-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 09310000-5- Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-25-013657-a
Завершена
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Номер:
fb31506664ac420d9f7395a74480608f
Внутрішній номер закупівлі:
15999093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-25-013657-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Стеценко +4867178 stetsenkovalerii@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2022 16:17 - 02.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2022 16:17 - 05.12.2022 10:00
Аукціон:
06.12.2022 15:51 - 06.12.2022 16:32
Період кваліфікації:
06.12.2022 16:32 - 16.12.2022 12:44
Період завантаження договору:
22.12.2022 00:00 - 01.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 200 000.00 Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 09310000-5- Електрична енергія