-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 09310000-5- Електрична енергія
Оголошено тендер
2 200 000.00
UAH
Номер:
b8ac2311f8f241be8774989b523fafd5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-25-004270-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 09310000-5- Електрична енергія
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.11.2022 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти
Сума1 730 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума470 000.00 UAH