-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме матеріали для ремонту аванкамери
Тендер Prozorro UA-2022-11-23-002696-a
Торги відмінено
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2022 10:11 - 28.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим