-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме матеріали для ремонту аванкамери
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
af65f6d7ee664bb78f92a04e7c0cbd9c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-23-000742-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Нікопольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Нікопольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме матеріали для ремонту аванкамери
Примітки:
Місцезнаходження замовника - Україна, 53300, Дніпропетровська область, місто НІКОПОЛЬ, вулиця ПЕРСПЕКТИВНА, будинок 180. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - відкриті торги (за особливостями)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Дата опублікування:
23.11.2022 09:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Нержавіюча листова сталь тов. 2мм 1х2м
Кількість
16 штуки
Період постачання
(не задано)
Швелер сталевий 20П
Кількість
30 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Смуга нержавіюча 20х2мм
Кількість
90 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Сітка тканна нержавіюча 4х4мм
Кількість
80 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума120 000.00 UAH