• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме матеріали для ремонту аванкамери

Торги відмінено

120 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер: 7d11263586bd473b92f1677da26ab505
Внутрішній номер закупівлі: 15965025
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-23-002696-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Нікопольської міської ради
Контактна особа: Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.11.2022 10:11 - 28.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2022 10:11 - 01.12.2022 10:07
Період кваліфікації: з 01.12.2022 10:09

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 684b9ebf63c044b5bb93f11cf34bd254
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Рішенням міської ради, у грудні 2022 зменшено бюджетні прозначення. статтю видатків скасовано
Період оскарження: 08.12.2022 13:42 - 19.12.2022 00:00
Дата опублікування: 08.12.2022 13:42
Дата виконання: 19.12.2022 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴120 000.00 Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме матеріали для ремонту аванкамери