-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (талони по 10л, 20л))(За рахунок місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-017744-a
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (талони по 10л, 20л))(За рахунок місцевого бюджету)
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2022 22:36 - 27.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим