-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (талони по 10л, 20л))
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
74d2df68d96f440ab9696c88b1c605ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-01-002195-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліщинівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189191
-
Адреса:
39224, Україна, Полтавська область, село Ліщинівка, Кобеляцький район,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліщинівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189191
-
Адреса:
39224, Україна, Полтавська область, село Ліщинівка, Кобеляцький район,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (талони по 10л, 20л))
Примітки:
Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.11.2022 14:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 000.00 UAH