-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (талони по 10л, 20л))(За рахунок місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-017744-a
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (талони по 10л, 20л))(За рахунок місцевого бюджету)
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
970c7fa29b734972abbcb795b43a804a
Внутрішній номер закупівлі:
15962097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-22-017744-a
Замовник:
Ліщинівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189191
-
Адреса:
39224, Україна, Полтавська область, село Ліщинівка, Кобеляцький район,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Васюта Ольга Олександрівна +380997246912 internat13@i.ua http://internat.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2022 22:36 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2022 22:36 - 30.11.2022 22:41
Період кваліфікації:
30.11.2022 22:43 - 01.12.2022 14:24
Період завантаження договору:
07.12.2022 00:00 - 17.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Бензин А-95 (талони по 10л, 20л)