-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (комп’ютерне обладнання для модернізації АЦСК РЕЕ)
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-017338-a
У разі визначення переможцем торгів учасника, який не є платником ПДВ, сума договору становитиме: загальна вартість тендерної пропозиції за результатами проведеного аукціону. У разі визначення переможцем торгів учасника, який є платником ПДВ, сума договору становитиме: загальна вартість тендерної пропозиції за результатами проведеного аукціону з ПДВ.
Завершена
894 533.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2022 20:40 - 27.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим