-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання для модернізації АЦСК РЕЕ
Оголошено тендер
1 073 440.00
UAH
Номер:
14d973c085ec4810a6776e67ef349453
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-22-005376-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ ОПЕРАТОР РИНКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ ОПЕРАТОР РИНКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 073 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання для модернізації АЦСК РЕЕ
Примітки:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 27, юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
22.11.2022 20:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 073 440.00 UAH