-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (комп’ютерне обладнання для модернізації АЦСК РЕЕ)
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-017338-a
У разі визначення переможцем торгів учасника, який не є платником ПДВ, сума договору становитиме: загальна вартість тендерної пропозиції за результатами проведеного аукціону. У разі визначення переможцем торгів учасника, який є платником ПДВ, сума договору становитиме: загальна вартість тендерної пропозиції за результатами проведеного аукціону з ПДВ.
Завершена
894 533.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
c2daf70ba049417f8e8bcf6bf201012b
Внутрішній номер закупівлі:
15961693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-22-017338-a
Замовник:
АТ ОПЕРАТОР РИНКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Плетмінцева Ганна Володимирівна +380442050124 zakupki@oree.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
894 533.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.11.2022 20:40 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2022 20:40 - 30.11.2022 20:45
Період кваліфікації:
30.11.2022 20:45 - 06.12.2022 14:33
Період завантаження договору:
12.12.2022 00:00 - 22.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴894 533.33 Комп’ютерне обладнання для модернізації АЦСК РЕЕ