-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації проведення стартової конференції
Тендер Prozorro UA-2022-11-21-006449-a
У рамках реалізації проекту «CBConnect Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча – Орлівка – Тульча – Ізмаїл» (Код EMS ENI 1HARD/3.1/5) в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Завершена
72 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 363.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 363.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2022 12:42 - 28.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим