-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації проведення стартової конференції
Тендер Prozorro UA-2022-11-21-006449-a
У рамках реалізації проекту «CBConnect Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча – Орлівка – Тульча – Ізмаїл» (Код EMS ENI 1HARD/3.1/5) в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Завершена
72 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 363.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 363.00 UAH
Номер:
4d58af4f091348b0a4c66489b425d929
Внутрішній номер закупівлі:
15934975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-21-006449-a
Замовник:
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056983
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Суворова,62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Аліна Гончарова +380980391718, +380484122140 izmailbuhg@gmail.com http://izmail-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
72 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.11.2022 12:42 - 28.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2022 12:42 - 01.12.2022 08:30
Період кваліфікації:
01.12.2022 08:30 - 02.12.2022 15:47
Період завантаження договору:
08.12.2022 00:00 - 18.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴72 600.00 Послуги з організації проведення стартової конференції