• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації проведення стартової конференції

Оголошено тендер

72 600.00 UAH
Номер: d2cf92c559304decaf03c9f5d3938600
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-11-001953-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Замовник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Очікувана вартість: 72 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації проведення стартової конференції
Примітки: У рамках реалізації проекту «CBConnect Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча – Орлівка – Тульча – Ізмаїл» (Код EMS ENI 1HARD/3.1/5) в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.11.2022 12:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу
Сума72 600.00 UAH