-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти - Дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-013356-a
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти - Дизельне пальне (номенклатурна позиція ДК021-2015-09134200-9 — Дизельне пальне) - відповідно до тендерної документації
Торги не відбулися
252 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2022 21:40 - 21.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим