-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти - Дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-013356-a
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти - Дизельне пальне (номенклатурна позиція ДК021-2015-09134200-9 — Дизельне пальне) - відповідно до тендерної документації
Торги не відбулися
252 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
Номер:
3e44b7e17a5d40b4a9c4baf0c8837cf6
Внутрішній номер закупівлі:
15897568
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-16-013356-a
Замовник:
Галицька районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20847537
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул.Ф.Ліста, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кушляк Данило Володимирович 380322546604 kushlyak89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2022 21:40 - 21.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2022 21:40 - 24.11.2022 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴252 000.00 Дизельне пальне