• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне пальне

Оголошено тендер

252 000.00 UAH
Номер: 80c42b329761418fb9f4a33fa1b79072
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-16-005868-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Галицька районна адміністрація Львівської міської ради
Замовник: Галицька районна адміністрація Львівської міської ради
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне пальне
Примітки: ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти - Дизельне пальне (номенклатурна позиція ДК021-2015-09134200-9 — Дизельне паливо)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.11.2022 20:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне пальне
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 4660 літр
Період постачання до 16.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума252 000.00 UAH