-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-012745-a
Завершена
2 682 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 410.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2022 17:39 - 21.11.2022 00:00
Відповідь надана
Розподіл
Номер:
1b66c79edf8a499aa0161501a84f6c09
Дата опублікування:
17.11.2022 09:30
Опис:
Ціна включає вартість полсуги розподілу?
Відповідь:
Ні, ціна за активну електричну енергію без розподілу
Дата відповіді:
17.11.2022 12:14