-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-012745-a
Завершена
2 682 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 410.00 UAH
Номер:
c44fb365254a41aeb4f71aedeb77a316
Внутрішній номер закупівлі:
15896951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-16-012745-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26463884
-
Адреса:
89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Миру, буд. 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анжеліка Сечко +380505600496 chop_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 682 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2022 17:39 - 21.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2022 17:39 - 24.11.2022 00:00
Аукціон:
25.11.2022 13:38 - 25.11.2022 14:37
Період кваліфікації:
25.11.2022 14:37 - 29.11.2022 10:50
Період завантаження договору:
05.12.2022 00:00 - 15.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 682 000.00 Електрична енергія