• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

2 682 000.00 UAH
Номер: 39e58b089d9f4bf68422d7585c709aed
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-16-003602-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
Замовник: Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
Очікувана вартість: 2 682 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 16.11.2022 17:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 682 000.00 UAH