-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-014016-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2022 16:45 - 19.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим