-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
095e35a379f74a8e9115401bb3139f03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-14-006146-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ НОВОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23227427
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, м. Кропивницький, вул. Глинки 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ НОВОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23227427
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, м. Кропивницький, вул. Глинки 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.11.2022 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 000.00 UAH