-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-014016-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
92c652eab0cc41a9989c7617ef5e7f14
Внутрішній номер закупівлі:
15867810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-14-014016-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ НОВОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23227427
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, м. Кропивницький, вул. Глинки 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Болотських Альбіна Юріївна +380505795320 rebenka.dom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2022 16:45 - 19.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2022 16:45 - 22.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
22.11.2022 00:04 - 28.11.2022 16:21
Період завантаження договору:
04.12.2022 00:00 - 14.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)