-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-010617-a
Завершена
8 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 250.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2022 15:03 - 20.11.2022 00:00
Відповідь надана
Порядок усунення невідповідностей в інформації та/або документах тендерної пропозиції Учасника
Номер:
e11d7f8f249a49c6b5c75b83f7bc23cc
Дата опублікування:
16.11.2022 11:16
Опис:
Просимо привести у відповідність до п.40 Постанови від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», викладений Вами у п.3.3. ч.3 Розділу V тендерної документації порядок усунення невідповідностей в інформації та/або документах тендерної пропозиції Учасника. Дякуємо.
Відповідь:
Доброго вечора! Зміни до п.3.3. ч.3 Розділу V тендерної документації з урахуванням Ваших зауважень опубліковано. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
18.11.2022 17:23
Відповідь надана
проект договору
Номер:
f8bb80e8530b43d1bd51e939c7a9ea57
Дата опублікування:
15.11.2022 14:35
Опис:
Шановний замовник, в проекті договору міститься: "6.1.9. отримувати відшкодування збитків від Постачальника, понесених у зв'язку з невиконанням або неналежним виконанням Постачальником своїх зобов'язань перед Споживачем, в тому числі у випадках передбачених п.9.6 цього Договору, відповідно до умов цього Договору та чинного законодавства" Проте проект договору не містить п 6.9
Окрім того, проект договору містить:"7.1.1. отримувати від Споживача плату за поставлену електричну енергію в терміни та в строки передбачені Додатком №2 «Порядок розрахунків» до цього Договору" Проте , Д№2 не містить умов щодо здійснення розрахунків .
Окрім того, "5.12. Станом на останній календарний день розрахункового періоду Постачальником складається Акт приймання-передачі електричної енергії та протягом 5 (п’ять) робочих днів надається Споживачу. Споживач зобов’язаний розглянути та підписати вказаний Акт у строк, що не перевищує 5 (п’ять) робочих днів або дати вмотивовану відмову від підписання такого Акту, у цей же строк." Рахунок Споживачу виставляється Постачальником на підставі даних ОСР, які надаються не раніше7-10 числа наступного за розрахунковим місяцем.
Відповідь:
Доброго вечора! Зміни до проекту договору з урахуванням Ваших зауважень опубліковано. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
18.11.2022 17:23
Відповідь надана
щодо проекту договору
Номер:
b7ddb38f914249e4ae3343df39c5567f
Дата опублікування:
15.11.2022 08:31
Опис:
Шановний Замовнику,
просимо внести зміни до п.5.4 Розділу 5 Проекту договору щодо випадків внесення змін до істотних умов договору та викласти відповідно до вимог Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Відповідь:
Доброго вечора! Зміни до проекту договору з урахуванням Ваших зауважень опубліковано. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
18.11.2022 17:23