-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
8 850 000.00
UAH
Номер:
e7e27340d78b4a30962c0cfef3f7b481
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-14-002514-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 850 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
14.11.2022 14:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
1500000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 850 000.00 UAH