-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-010617-a
Завершена
8 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 44 250.00 UAH
Номер:
f9818693b1bb4817a97d546b232d0191
Внутрішній номер закупівлі:
15864405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-14-010617-a
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Башко Іванна Петрівна +380967314392 ivanka.bashko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 850 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2022 15:03 - 20.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2022 15:03 - 23.11.2022 00:00
Аукціон:
23.11.2022 15:10 - 23.11.2022 15:51
Період кваліфікації:
23.11.2022 15:51 - 01.12.2022 15:14
Період завантаження договору:
07.12.2022 00:00 - 17.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 850 000.00 Електрична енергія