-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-011864-a
Природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 - Газове паливо ДК 021:2015(CPV) – 09123000-7 - Природний газ
Торги не відбулися
215 202.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 076.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 076.01 UAH
Період уточнення:
11.11.2022 15:39 - 16.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим