-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
215 202.00
UAH
Номер:
d722536c6ed44e628153efdf6699736d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-11-005074-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, площа Вічева, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, площа Вічева, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
215 202.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 - Газове паливо
ДК 021:2015(CPV) – 09123000-7 - Природний газ
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
11.11.2022 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума215 202.00 UAH