-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-011864-a
Природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 - Газове паливо ДК 021:2015(CPV) – 09123000-7 - Природний газ
Торги не відбулися
215 202.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 076.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 076.01 UAH
Номер:
569da87f88734afc95622db4cf552431
Внутрішній номер закупівлі:
15850204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-11-011864-a
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, площа Вічева, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Черник +380325221264 info@zhovkva-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 202.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2022 15:39 - 16.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2022 15:39 - 19.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 202.00 Природний газ