-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду 3-го поверху блоку "А" Козелецького геріатричного пансіонату за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Часнівці, вул. Братів Гжицьких, 1 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2022-11-10-003154-a
Завершена
5 699 165.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 56 991.65 UAH
мін. крок: 1% або 56 991.65 UAH
Період уточнення:
10.11.2022 10:41 - 15.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим