-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду 3-го поверху блоку "А" Козелецького геріатричного пансіонату за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Часнівці, вул. Братів Гжицьких, 1 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2022-11-10-003154-a
Завершена
5 699 165.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 56 991.65 UAH
мін. крок: 1% або 56 991.65 UAH
Номер:
42bd170df35c4b8a94de8d698417fb83
Внутрішній номер закупівлі:
15825352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-10-003154-a
Замовник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Гламазда +380680678030 kozpanst2@gmail.com http://gpkozelec.cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 699 165.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2022 10:41 - 15.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2022 10:41 - 18.11.2022 17:00
Період кваліфікації:
18.11.2022 17:02 - 21.11.2022 13:42
Період завантаження договору:
27.11.2022 00:00 - 07.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 699 165.00 Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду 3-го поверху блоку "А" Козелецького геріатричного пансіонату за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Часнівці, вул. Братів Гжицьких, 1 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)