-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду 3-го поверху блоку "А" Козелецького геріатричного пансіонату за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Часнівці, вул. Братів Гжицьких, 1 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
5 699 165.00
UAH
Номер:
5078503466754b2cbf2b29cf3a3ee1f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-10-001289-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 699 165.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду 3-го поверху блоку "А" Козелецького геріатричного пансіонату за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Часнівці, вул. Братів Гжицьких, 1 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
10.11.2022 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд місцевого бюджету
Сума5 699 165.00 UAH