-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33130000-0 – Стоматологічні вузькоспеціалізовані інструменти і прилади НК 024: 2019 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 41539 Каналонаповнювач ендодонтичний; 31876 - Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 37839 - голкотримач хірургічний, багаторазового використання; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35969 – Шприц для стоматологічної анестезії; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена
Тендер Prozorro UA-2022-11-09-013403-a
Завершена
126 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 630.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 630.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2022 17:32 - 14.11.2022 00:00
Відповідь надана
що до аналогічної продукції
Номер:
77ff5af1bcf6493185762e7a4aac4c85
Дата опублікування:
10.11.2022 19:01
Опис:
Шановна Марина Василівна! Чи будете Ви вважати каналонаповнювачі MANI № 001, пак.4шт. 25мм аналогом заявленої Вами продукції - каналонаповнювачі Лентуло №001, пак.4шт. 25мм. ? Дякуємо.
Відповідь:
Доброго ранку шановний Учаснику. Запропонований товар повинен відповідати вимогам зазначеним у додатку № 3 до тендерної документації
Дата відповіді:
11.11.2022 08:30