-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33130000-0 – Стоматологічні вузькоспеціалізовані інструменти і прилади НК 024: 2019 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 41539 Каналонаповнювач ендодонтичний; 31876 - Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 37839 - голкотримач хірургічний, багаторазового використання; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35969 – Шприц для стоматологічної анестезії; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена
Тендер Prozorro UA-2022-11-09-013403-a
Завершена
126 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 630.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 630.00 UAH
Номер:
bbdaff7f54eb4d3391d3ae18d0a27742
Внутрішній номер закупівлі:
15821206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-09-013403-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня" Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004479
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Пушкіна, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сварчевська Марина Василівна +380385432438 mary230292@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2022 17:32 - 14.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2022 17:32 - 17.11.2022 09:00
Аукціон:
18.11.2022 15:10 - 18.11.2022 15:33
Період кваліфікації:
18.11.2022 15:33 - 25.11.2022 14:33
Період завантаження договору:
01.12.2022 00:00 - 11.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 000.00 ДК 021:2015:33130000-0 – Стоматологічні вузькоспеціалізовані інструменти і прилади НК 024: 2019 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 41539 Каналонаповнювач ендодонтичний; 31876 - Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 37839 - голкотримач хірургічний, багаторазового використання; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35969 – Шприц для стоматологічної анестезії; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена