-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33130000-0 – Стоматологічні вузькоспеціалізовані інструменти і прилади НК 024: 2019 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 41539 Каналонаповнювач ендодонтичний; 31876 - Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 37839 - голкотримач хірургічний, багаторазового використання; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35969 – Шприц для стоматологічної анестезії; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена
Оголошено тендер
126 000.00
UAH
Номер:
7e0a8cac66bc4877801ec8f522b2f3c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-09-005317-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня" Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004479
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Пушкіна, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня" Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004479
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Пушкіна, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
126 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:33130000-0 – Стоматологічні вузькоспеціалізовані інструменти і прилади НК 024: 2019 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31875 — ендодонтичний розширювач; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 31877— ендодонтичний шліфував; 41539 Каналонаповнювач ендодонтичний; 31876 - Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31876- Розширювач ендодонтичний; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 31823 Наконечник стоматологічної бормашини; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 35048 — важіль, елеватор кістковий; 37839 - голкотримач хірургічний, багаторазового використання; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 62468 — щипці хірургічні для м’яких тканин у формі ножиць, багаторазового використання; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 31822 — ножиці хірургічні стоматологічні; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 35552 — щипці для видалення зубів; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 12740 – Разова голка на стоматологічний шприц; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35807 – зубний шліфувальний диск; 35969 – Шприц для стоматологічної анестезії; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена; 35784 Голка коренева, зазубрена
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.11.2022 16:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
K-file №10
×
-
НК 024:2019:
31875 Ендодонтичний розширювач
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
K-file №15
×
-
НК 024:2019:
31875 Ендодонтичний розширювач
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
K-file № 20
×
-
НК 024:2019:
31875 Ендодонтичний розширювач
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
K-file №25
×
-
НК 024:2019:
31875 Ендодонтичний розширювач
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
H-Files (Н-Файл) № 10
×
-
НК 024:2019:
31878 Ендодонтичний шліфувач
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
H-Files (Н-Файл) № 15
×
-
НК 024:2019:
31878 Ендодонтичний шліфувач
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
H-Files (Н-Файл) № 20
×
-
НК 024:2019:
31878 Ендодонтичний шліфувач
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
H-Files (Н-Файл) № 25
×
-
НК 024:2019:
31878 Ендодонтичний шліфувач
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Каналонаповнювач Lentulo (Лентуло) # 001, 25 мм
×
-
НК 024:2019:
41539 Каналонаповнювач ендодонтичний
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
К- римери ручні №10
×
-
НК 024:2019:
31876 розширювач ендодонтичний
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
К- римери ручні № 15
×
-
НК 024:2019:
31876 розширювач ендодонтичний
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
К- римери ручні № 20
×
-
НК 024:2019:
31876 розширювач ендодонтичний
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
К- римери ручні № 25
×
-
НК 024:2019:
31876 розширювач ендодонтичний
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Розгортки стоматологічні асорті № 1
×
-
НК 024:2019:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Розгортки стоматологічні асорті № 2
×
-
НК 024:2019:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Розгортки стоматологічні асорті № 3
×
-
НК 024:2019:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Елеватор кореневий 10 мм лівий TW2-46
×
-
НК 024:2019:
35048 Важіль / елеватор кістковий
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Елеватор кореневий правий 3,5мм TW2-53
×
-
НК 024:2019:
35048 Важіль / елеватор кістковий
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Елеватор кореневий правий 10 мм TW2-47
×
-
НК 024:2019:
35048 Важіль / елеватор кістковий
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Елеватор кореневий лівий 3,5мм TW2-52
×
-
НК 024:2019:
35048 Важіль / елеватор кістковий
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Елеватор кореневий прямий 3.0мм TW2-51
×
-
НК 024:2019:
35048 Важіль / елеватор кістковий
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голкотримач по Mayo-Hegar зубчастий з канавкою 15 см TWS7-003
×
-
НК 024:2019:
37839 Голкотримач хірургічний, багаторазового використання
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення нижніх коренів TW1-37
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення нижніх молярів TW1-15
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення нижніх коренів з довгим дзьобом TW1-30
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх лівих молярів TW1-10
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення нижніх премолярів TW1-07
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх премолярів TW1-05
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх фронтальних зубів TW1-03
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх правих молярів TW1-09
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення нижніх коренів TW1-27
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення нижніх коренів TW1-29
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх коренів TW1-39
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх коренів TW1-40
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці вигнуті пружинні TW1-120
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для верхніх коренів та різців TW1-21
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці прямі пружинніTW1-119
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Затискач кровоспинний Kelly прямий TWS6-017
×
-
НК 024:2019:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин, у формі ножиць, багаторазового використання
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Затискач кровоспинний Mosquito прямий зубчастий 12,5 см 14 см TWS6-002
×
-
НК 024:2019:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин, у формі ножиць, багаторазового використання
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Ножиці стоматологічні тип Iris вигнуті; 110 мм TW4-99
×
-
НК 024:2019:
31822 Ножиці хірургічні стоматологічні
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Ножиці стоматологічні тип Iris прямі; 110 мм TW4-98
×
-
НК 024:2019:
31822 Ножиці хірургічні стоматологічні
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх молярів Klein дитячі універсальні TW1-101
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх різців Klein дитячі TW1-102
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх премолярів Klein дитячі універсальні TW1-100
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення нижніх молярів Klein дитячі TW1-104
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення нижніх молярів Klein дитячі TW1-105
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Щипці для видалення верхніх коренів Klein дитячі TW1-99
×
-
НК 024:2019:
35552 Щипці для видалення зубів
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голки стоматологічні ін’єкційні 30G (0,3),25, 100шт/уп
×
-
НК 024:2019:
12740 Разова голка на стоматологічний шприц
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Голки стоматологічні ін’єкційні 27G (0,4),38, 100шт/уп
×
-
НК 024:2019:
12740 Разова голка на стоматологічний шприц
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски для фінішної обробки та полірувальня (Soflex) 8692C; Комплектація: окремі набори – диски 50, шт
×
-
НК 024:2019:
35807 Зубний шліфувальний диск
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Диски для фінішної обробки та полірувальня (Soflex) 8692М; Комплектація: окремі набори – диски 50, шт
×
-
НК 024:2019:
35807 Зубний шліфувальний диск
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Шприц дентальний 1,8 мл
×
-
НК 024:2019:
35969 Шприц для стоматологічної анестезії
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Полірувальні головки (диски)
×
-
НК 024:2019:
16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Полірувальні головки (чашечки)
×
-
НК 024:2019:
16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Полірувальні головки (конуси)
×
-
НК 024:2019:
16184 Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Пульпоекстрактор 020
×
-
НК 024:2019:
35784 Голка коренева, зазубрена
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Пульпоекстрактор 025
×
-
НК 024:2019:
35784 Голка коренева, зазубрена
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Пульпоекстрактор 030
×
-
НК 024:2019:
35784 Голка коренева, зазубрена
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Пульпоекстрактор 035
×
-
НК 024:2019:
35784 Голка коренева, зазубрена
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Пульпоекстрактор 040
×
-
НК 024:2019:
35784 Голка коренева, зазубрена
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Пульпоекстрактор 20-60
×
-
НК 024:2019:
35784 Голка коренева, зазубрена
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗа кошти НСЗУ
Сума126 000.00 UAH