-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ПК (системний блок), Монітор, Маніпулятор типу «миша», Клавіатура; Ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2022-11-07-013231-a
Завершена
494 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 942.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 942.00 UAH
Період уточнення:
07.11.2022 17:17 - 13.11.2022 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
9cfa2f7a3b134e6b99c66d12a2b5ceeb
Дата опублікування:
10.11.2022 01:44
Опис:
Шановні, а яким чином ви будете реалізовувати розгляд пропозицій із врахуванням "переваги"? До прикладу, учасник запропонує всі умови, що не відповідають "перевагам" проте з найменшою ціною і що тоді з ваших "переваг"? Відхилите? Так він через скаргу до АМКУ скасує всі ваші "переваги", оскільки в Законі існує лише два поняття - відповідає або ні умовам документації.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за питання! В новій редакції тендерної документації внесли зміни до вимог.
Дата відповіді:
11.11.2022 09:55
Відповідь надана
Аналоги
Номер:
223c43cbc0ba478b97c8d23edc906dae
Дата опублікування:
08.11.2022 14:25
Опис:
Шановний замовнику,
У додаток до попереднього питання, додатково визначіться щодо прийому до розгляду еквівалентних позицій, щоб конкретизувати вимоги, і не визивати своїми формулюваннями привід для оскарження правомірності вашого запиту і результатів закупівлі, як такі що не визначають загальних для всіх учасників вимог. Згідно чинного законодавства, формулювання накшталт "Можливе (або не обов’язково) будуть прийматися" не є коректними та порушуть законодавство про закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за питання! В новій редакції тендерної документації конкретизуємо вимоги щодо прийому до розгляду еквівалентних позицій.
Дата відповіді:
10.11.2022 14:05
Відповідь надана
Незрозумілі вимоги
Номер:
edc7cf03e1064a39b529b53f777a5980
Дата опублікування:
07.11.2022 19:31
Опис:
Шановний Замовник. Якщо у тендерній документації вказано : "Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.", то такі формулювання технічного завдання як: "- тип - не гірше AMD Athlon 3150, Ryzen 3 (5 – перевага у розгляді), Intel Core i3 (i5 – перевага у розгляді), Pentium, рік випуску - від 2020. Перевага надаватиметься більш новітньому процесору" є абсолютно некоректною! Наприклад, згідно ТЗ можна пропонувати процесор 4 ядра Core i3 від 2020 року і він буде звичайно дешевший ніж Core i5, але зазначено, що перевага надається Core i5 при розгляді. Це неправомірне твердження "про перевагу". Оскільки в тендерній документації чітко вказано, що самий головний критерій ЦЕ МІНІМАЛЬНА ЦІНА пропозиції. Якщо процесор відповідає вимогам- а реальних вимог три: "кількість фізичних ядер не менше 4; - тактова частота - не менш ніж 2.6 ГГц та рік випуску не раніше 2020", то перевага має надаватись пропозиції процесору, що відповідає даним вимогам ( або має кращі характеристики) і має мінімальну ціну, а не "перевага Core i5 чи Ryzen 5 у розгляді". Виправте формулювання технічного завдання, сформулюйте, будь ласка, коректні та конкретні вимоги згідно з нормами закону та послідовною логікою тендерної документації.
Відповідь:
Доброго вечора! Дякуємо за питання! Ми врахуємо Ваші уточнення і викладемо тендерну документацію в новій редакції
Дата відповіді:
09.11.2022 19:28