-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ПК (системний блок), Монітор, Маніпулятор типу «миша», Клавіатура; Ноутбук)
Оголошено тендер
494 200.00
UAH
Номер:
c8c41b0cf37345d5b141619de9788433
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-18-001539-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
494 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ПК (системний блок), Монітор, Маніпулятор типу «миша», Клавіатура; Ноутбук)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
18.10.2022 11:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума494 200.00 UAH