-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ПК (системний блок), Монітор, Маніпулятор типу «миша», Клавіатура; Ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2022-11-07-013231-a
Завершена
494 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 942.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 942.00 UAH
Номер:
12a161d35ecd4f3c901fbfb90e69f12c
Внутрішній номер закупівлі:
15791784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-07-013231-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куцепьорова Наталія Вікторівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
494 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2022 17:17 - 13.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2022 17:17 - 16.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
16.11.2022 00:01 - 22.11.2022 16:33
Період завантаження договору:
28.11.2022 00:00 - 08.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴494 200.00 Машини для обробки даних (апаратна частина) (ПК (системний блок), Монітор, Маніпулятор типу «миша», Клавіатура; Ноутбук)