-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Мило господарське, 72% біле»
Тендер Prozorro UA-2022-11-07-009994-a
Завершена
150 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 752.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 752.00 UAH
Період уточнення:
07.11.2022 15:16 - 12.11.2022 00:00
Відповідь надана
Бюджет закупівлі
Номер:
087fe1c1b1b649158f9b8b03d3bf0603
Дата опублікування:
09.11.2022 14:07
Опис:
Доброго дня! Повідомляємо, що бюджет закупівлі явно занижений. Як Ви можете спостерігати ціни на господарські товари змінюються в сторону збільшення, лише з початку року ціни зросли на 40-50%. Наприклад, ціна мила господарського білого становить 13-14 грн за 200г. З огляду на це просимо внести зміни в закупівлю шляхом збільшення бюджету закупівлі (якщо це можливо) або зменшення кількості товару.
Відповідь:
Добрий день. Відповідно до Порядку здійснення закупівель товарів, робіт та послуг в АТ "Укрзалізниця" в умовах воєнного стану, затвердженого рішенням правління, філія "ЦРЕКМ" АТ "Укрзалізниця" направила листи-запити щодо надання комерційної пропозиції закупівлі продукції до імовірних виробників та постачальників. Отримавши декілька комерційних пропозицій, було сформовано картку моніторингу та надано на погодження до Департаменту закупівель АТ "Укрзалізниця". Визначена ціна станом на 26.10.2022 є середньоринковою, яка була погоджена відповідальним Департаментом закупівель АТ "Укрзалізниця". Також повідомляємо, що філія "ЦРЕКМ" АТ "Укрзалізниця" постійно проводить моніторинг цін кожного виду товарів та послуг.
Дата відповіді:
11.11.2022 11:41