-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Мило господарське, 72% біле»
Оголошено тендер
150 360.00
UAH
Номер:
a0b7462f8ab940ea972ca35ea0c2d326
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-07-001549-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПАТ "Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Качалова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПАТ "Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Качалова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
150 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Мило господарське, 72% біле»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Дата опублікування:
07.11.2022 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума150 360.00 UAH