-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Мило господарське, 72% біле»
Тендер Prozorro UA-2022-11-07-009994-a
Завершена
150 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 752.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 752.00 UAH
Номер:
34e2272db7e14e0c89ae57d99792bc1b
Внутрішній номер закупівлі:
15788547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-07-009994-a
Замовник:
ПАТ "Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Качалова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юрій Юрій +380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2022 15:16 - 12.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2022 15:16 - 15.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
15.11.2022 00:01 - 21.11.2022 18:13
Період завантаження договору:
27.11.2022 00:00 - 07.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 360.00 «Мило господарське, 72% біле»