-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої
Тендер Prozorro UA-2022-11-04-010939-a
Завершена
216 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 160.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 160.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2022 15:47 - 11.11.2022 00:00
Відповідь надана
Тип обладнання
Номер:
18907f214977498182a438c4af68980c
Дата опублікування:
08.11.2022 16:38
Опис:
Шановний замовнику, внесіть ясність будь ласка у предмет закупівлі. Вам потрібні БФП чи принтери? Всюди у закупівлі вказано про запит багатофункціональних пристроїв, а у технічному завданні (додаток 5) тип пристрою вказано саме як "принтер" (що не є БФП). Так що саме є предметом закупівлі?
Відповідь:
Шановний учаснику, відповідні зміни внесено у тендерну документацію.
Дата відповіді:
09.11.2022 11:48