-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої
Оголошено тендер
216 000.00
UAH
Номер:
2c4dc068b7ab48c79d58c30176ab9d80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-01-002446-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
216 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональні пристрої
Примітки:
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування".
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.11.2022 12:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума216 000.00 UAH