-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої
Тендер Prozorro UA-2022-11-04-010939-a
Завершена
216 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 160.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 160.00 UAH
Номер:
dab56e5c628743cb83dc7594958a3c8f
Внутрішній номер закупівлі:
15775669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-04-010939-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
216 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2022 15:47 - 11.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2022 15:47 - 14.11.2022 10:00
Аукціон:
15.11.2022 13:18 - 15.11.2022 13:47
Період кваліфікації:
15.11.2022 13:47 - 17.11.2022 13:36
Період завантаження договору:
23.11.2022 00:00 - 03.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴216 000.00 Багатофункціональні пристрої