-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Тендер Prozorro UA-2022-10-31-005655-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою.
Торги не відбулися
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Період уточнення:
31.10.2022 14:37 - 05.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим