-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Тендер Prozorro UA-2022-10-31-005655-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою.
Торги не відбулися
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Номер:
6f76eca6fd924c068f49f548e55b19e6
Внутрішній номер закупівлі:
15719421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-31-005655-a
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумило Галина Миколаівна +380325246707 monasturok-zamok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2022 14:37 - 05.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2022 14:37 - 08.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴950 000.00 Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)